Zadziałaj dla siebie

 

 

PROGRAM  ODCHUDZAJĄCO-
ZDROWOTNY DLA CIEBIE

TERAZ RÓWNIEŻ DROGĄ INTERNETOWĄ! 

Kim jestem i co mogę dla Ciebie zrobić?

Nazywam się Ewelina Wieczorek. Jestem założycielką firmy Epicentrum Zdrowia w Szczecinku, a konkretnie Specjalistycznej Poradni Żywienia. Jestem psychodietetykiem, promotorem zdrowia oraz nauczycielem przedmiotów gastronomicznych w Zespole Szkół nr 6 w Szczecinku.


KLIKAJĄC TUTAJ
, przeniesiesz się na stronę mojej firmy Epicentrum Zdrowia, na której zamieściłam wszelkie informacje o sobie, o mojej metodzie pracy z klientem oraz mojej filozofii zdrowego życia. Zależy mi na tym, abyś przed podjęciem decyzji o współpracy ze mną, zapoznał się z tymi informacjami.

Jesli masz więcej czasu, zachęcam Cię gorąco do lektury artykułów (zakładka BLOG na górze), które poświęciłam tematyce zdrowia, ale rozpatrywanego w szerszym kontekście - z uwzględnieniem prawdziwej natury człowieka jak i całego wszechświata oraz praw nimi rządzących.

 

Kiedy już podejmiesz decyzję o współpracy, kontakt nasz odbywał się będzie drogą elektroniczną. Nie każdy ma bowiem możliwość i czas, aby pojawiać się regularnie w Poradni. Jedyna różnica między taką formą współpracy, a osobistymi spotkaniami jest zatem taka, że nie widzimy się twarzą w twarz. Wszystko inne jest realizowane tak samo, jak przy spotkaniach w mojej Poradni.

Niewątpliwym plusem korzystania z oferty internetowej jest to, że będziesz ze mną w kontakcie na bieżąco, przez okres pełnych 3 miesięcy. Tyle czasu jest na ogół potrzebne, aby wejść w nowy styl żywieniowy i się z nim zaprzyjaźnić :-) Po tym okresie większość osób jest w stanie radzić sobie już sama, bez mojej pomocy, a o to chodzi, by każdy z nas podejmował decyzje związane ze swoim stylem życia w sposób samodzielny, pewny i oczywiście mądry.

 

Do kogo kieruję ten program?

 

 

Program odchudzająco-zdrowotny skierowany jest do osób, które mają choćby jeden
z niżej wymienionych problemów:

 

- nadwaga/ otyłość
- choroba cywilizacyjna/ dietozależna, tj. cukrzyca, miażdżyca, osteoporoza, RZS, alergia pokarmowa,
  nietolerancja pokarmowa, choroba niedokrwiernna serca, łuszczczyca, niedoczynność tarczycy/
  Hashimoto, otłuszczona wątroba, zespół jelita nadwrażliwego, depresja, nowotwór, zaparcia
  bądź inne schorzenia, w których właściwa ieta jest elementem kluczowym w powrocie do zdrowia
- potrzeba oczyszczenia organizmu z toksyn na skutek spadku energii życiowej, obniżonego nastroju

- ciąża/ karmienie piersią

- duża aktywność fizyczna

- niedożywienie/ zbyt niska masa ciała

 

 

Co mogę zagwarantować Tobie po rozpoczęciu współpracy?

 

zdrowy jadłospis opracowany indywidualnie dla Ciebie oraz plan ewentualnego uzupełnienia niedoborów witamin, minerałów (jeśli okaże się, że jest to konieczne).

Od razu pragnę zaznaczyć, iż nie jestem związana z żadną firmą produkującą suplementy czy inne produkty. Niczego nie zalecam, do niczego nie namawiam, niczego nie reklamuję. Działam niezależnie, poprzez wypracowane przez sobie metody na przestrzeni 13 lat pracy zawodowej. Jednak posiadam też wiedzę o tym, jak najlepiej wybierać suplementy, zioła i produkty prozdrowotne, czym się kierować w tym wyborze, aby rzeczywiście zadziałały one na korzyść mojego klienta.

- brak skutków ubocznych

Nie wyobrażam sobie sytuacji, by poprzez zmianę nawyków żywieniowych, ktokolwiek pogorszył swoją sytuację. Zakładam tylko i wyłącznie poprawę stanu zdrowia, jak również zmniejszenie masy ciała.

- możliwość spożywania ulubionych produktów i potraw

Zawsze biorę pod uwage indywidualne preferencje kulinarne mojego klienta. Owszem, jeśli nie idą one w parze z możliwością osiągania zdrowia i szczuplejszej sylwetki, wspólnie ustalamy plani szanse zmiany tych preferencji.

- niewątpliwie jednym z efektów ubocznych procesu uzdrawiania, jest wzrost siły, energii, zadowolenia i dobrego samopoczucia

- moi podopieczni poznają również prawdę o wielu produktach, o których myśleli dotąd, że są zdrowe, a niestety jest zupełnie inaczej

Staram się przy okazji współpracy edukować moich klientów, aby zdobyli jak najszerszą i wartościową wiedzę na temat żywienia we współczesnym świecie


- plan zdrowotno-odchudzający uwzględnia zawsze styl życia klienta, jego preferencje kulinarne, aktywność fizyczną i zawodową, stan jego zdrowia i wiele innych aspektów

 

 

Jakie warunki musisz spełnić, aby móc skorzystać z mojego programu?

 

Jesli zdecydujesz się na współpracę ze mną, będe miała do Ciebie 3 prośby:

  Niewątpliwie ważnym elementem dobrej współpracy jest wzajemne zaufanie. I to jest element niezbędny,  abyś mógł osiągnąć  jak największe korzyści. Dlatego, ja ufam Tobie, a Ty ufasz mi :-)

  Drugim kluczowym warunkiem skorzystania z oferty jest gotowość do zmiany oraz chęć całkowitego ZANIECHANIA wszelkich irracjonalnych praktyk, tj. diety-cud, łykanie jakichkolwiek tabletek czy innych preparatów rzekomo odchudzających. Odchudzanie nie na tym bowiem polega, co dokładnie Ci wyjaśnię w trakcie naszej współpracy

  Trzecia (ostatnia) istotna sprawa, której wymagam, to informowanie mnie na bieżąco w sposób otwarty i szczery o swoich potrzebach, oczekiwaniach, wątpliwościach. To niezwykle ważne, abyś umiał to wyrażać.

 

 

Poznaj koszt współpracy

 

Jednorazowy koszt całej współpracy to 350zł. Myślę, że jest to bardzo optymalna kwota zarówno dla mnie jak i dla klienta. Podchodzę do życia w uczciwy sposób - każdy powinien być zadowolony z jakiejkolwiek transakcji. 
Mnie ta suma w pełni satysfakcjonuje, jest określona na podstawie mojego wkładu czasu, zaangażowania i chęci pomocy. Moi klienci zas odbierają ją jako całkiem przystępną, a już na pewno nie wygórowaną. Biorąc pod uwagę wysokie ceny niektórych specyfików, które rzekomo mają człowieka odchudzić albo go uzdrowić, te 350zł jest kwotą niewielką, patrząc na efekty, jakie klient osiąga.

 

W tej kwocie zawiera się cała współpraca, a zatem:

 

-  przeprowadzenie wywiadu żywieniowego z klientem

-  analiza stylu życia klienta (określenie, co nie funkcjonuje u niego właściwie, zasugerowanie mu
    wstępnych założeń, zlecenie ewentualnych badań, jeśli uznam za konieczne itp.)

-  opracowanie planu zdrowotno-odchudzającego (lub tylko zdrowotnego, jeśli odchudzanie nie jest
    konieczne)

-  monitorowanie na bieżąco zamierzonych efektów i celów, jakie zostały na początku określone

-  wsparcie natury psychologicznej, edukacja żywieniowa, wskazanie na wartościową literaturę itp.
-  podsumowanie 3-miesięcznej współpracy

 

 

Jak będzie wyglądała nasza współpraca? 

 

 

- po podjęciu decyzji o wpsółpracy, napisz do mnie maila na adres:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., opisując krótko swój problem

- po odczytaniu twojej wiadomości zdecyduję, czy jestem w stanie Ci pomóc.
  Jesli tak, podam Tobie dane do przelewu

- po zaksięgowaniu wpłaty, otrzymasz ode mnie ankietę z wywiadem żywieniowym do wypełnienia

- kiedy przeanalizuję Twoją ankietę (zwykle trwa to 1-3 dni), zadam Ci ewentualne pytania dodatkowe

- po wszystkich wspólnych założeniach, ustaleniach, zabiorę się do opracowywania planu
  zdrowotno-odchudzającego dla Ciebie (zwykle trwa to 1-4 dni)

-  po otrzymaniu planu rozpocznie się część właściwa współpracy, a mianowicie stosowanie się
   do planu :-)

-  w trakcie realizacji programu, zapewniam moim klientom wsparcie, porady, edukację,

   prowadzenie, motywowanie itp.

 

 

Na koniec zamieszczam dla Ciebie kilka listów od osób,
które współpracowały ze mną w ramach programu:

 


Wiem, że byłam cięzkim przypadkiem zresztą informowałam Cię już na wstępie naszego kontaktu... jednak Ty poradziłaś sobie ze mną, czego Ci gratuluję. Jak już Ci kiedyś pisałam, byłam wczesniej u 3 dietetyczek, ale żadna nie umiała mnie rozgryźć i nie uzyskałam potrezbnej mi pomocy. Tym razem było inaczej, zrzuciłam to co miałam do zrzucenia, a w co nie wierzyłam. Będę Cię polecać znajomym, bo uważam że jesteś świetna specjalistką. Znaz się na swojej robocie i tyle w temacie!

Dominika Ch.

 

Dziękuję ślicznie! Miałam ogromne szczęście, że zdecydowałam się napisać do Ciebie rok temu! To jedna z lepszych decyzji jakich dokonałam. Pogodziłam się już z tym, że aby schudnąć trwale i zdrowo, muszę chudnąć powoli... Dodatkowo uczę się cierpliwości w kuchni,a mój narzeczony chodzi zachwycony, bo codziennie ma pyszny obiadek. (Narzekał tylko na brak skwareczek na pierogach, hehe, więc mu je obiecałam'za 10 kilo' )...Może jest jakieś forum na którym mogłabym Cię zachwalić.. wiesz może? :)

Michalina Z.

 

Dziękuję Ci Ewelino za pomoc. Cieszę się że zdecydowałam się na współpracę bo sama bym na pewno nie wzięła się w garść. Teraz wiem, że jem zdrowo i nie mam problemów z podjadaniem. Nie mam takiego parcia na słodycze jak dawniej, to dla mnie wielki sukces. No i trwała utrata tych 12 zbędnych kilogramów :)) Raz jeszcze wielkie dzięki!!!

Anna S.

Nie wiem, co robią inne Panie, gdy już osiągają swój cel ale zapewne Ci gorąco dziękują:) Ja też jestem na tym etapie, gdzie przy spotkaniu najprawdopodobniej rzuciłabym Ci się na szyję:) Może nie pamiętasz ale przyszłam do Ciebie z problemem, gdzie miałam za dużo ciała by zostać mamą... I teraz jestem w 16tygodniu ciąży i jestem dumna z każdego nowo nabytego kilograma:) Powtórzę się bo już pisałam jak bardzo cieszę się, że do Ciebie trafiłam ale ja naprawdę się cieszę:) Póki co nie stosuje jadłospisu, gdyż jest bardzo mało potraw, które jem... staram się trzymać zasad, których mnie nauczyłaś ale różnie to bywa:) Zapewne już w kwietniu znowu wejdę na jadłospis od Ciebie i będę się bardzo pilnować, żeby nie narobić dzidziusiowi wstydu za pulchną mamę:) Serdecznie Cię pozdrawiam i dziękuję za pomoc:)

Paulina P. 

Jestem Ci ogromnie wdzięczna za współprace. Dobrze że posłuchalam Twoich sugestii i wybrałam małe kroczki. Nie sadziłam że jest to tak przyjemny sposob wchodzenia w nowe życie. Byc moze jadlospis tez by sie sprawdził ale to jest w sumie dla dziewczyn ktore lubia miec narzucony jakis plan.I sie go trzymaja. Znam takie osoby. ja jak widac do nich chyba nie naleze.... aczkolwiek nie ma tego zlego, bo skoro zmienilam nawyki zywieniowe inną drogą to tez dobrze co nie?

Dziekuje raz jeszcze za efekty-w tej chwili po 3 miesiacach juz waze 66,5kilo, jak pamietasz startowalysmy z waga 74,1. To dla mnie wielki sukces bo nigdy tyle nie schudlam gdy sie nie glodzilam. Ale po glodowce wiadomo jak jest.... wielkie obzarstwo, do zoladka leci co popadnie i efekt joja. Nigdy wiecej!!!

Teresa M.

Link do opinii klientów na portalu Znany Lekarz:

https://www.znanylekarz.pl/ewelina-wieczorek/dietetyk/szczecinek

 

 

ZAPRASZAM CIĘ ZATEM SERDECZNIE DO KONTAKTU
I WSPÓŁPRACY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ty zadziałaj dla siebie, a ja zadziałam dla Ciebie :-)

 

Z pozdrowieniami,

Ewelina Wieczorek

 

 

 

 

 

 

 

                                     

                     

          Witaj w ZADZIAŁAJ DLA SIEBIE!

Nazywam się Ewelina Wieczorek i jestem autorką tego serwisu jak i firmy Epicentrum Zdrowia w Szczecinku. Z wykształcenia jestem pedagogiem zdrowia, specjalistą ds. żywienia, psychodietetykiem, nauczycielem w ZS nr 6 w Szczecinku.

 

Jeżeli chcesz żyć zdrowo, próbujesz odżywiać się świadomie, chcesz schudnąć, szukasz do tego motywacji - zapraszam Cię do lektury artykułów na moim BLOGU oraz do współpracy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w odchudzaniu bądź pomocy w uzdrawianiu - wejdź na stronę mojej poradni Epicentrum Zdrowia.

 

Jeśli masz ochotę, czytaj więcej o mnie.

Możesz również poznac opinie o mojej pracy.

Zapraszam do kontaktu:
ewelina@epicentrumzdrowia.pl