Zadziałaj dla siebie

Wirtualny Dietetyk - indywidualny program żywieniowy

Email
Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: 200,00 zł
Cena sprzedaży netto: 200,00 zł
Szczegóły produktu

 

Jeśli należysz do grona ludzi,
które chciałyby jeść zdrowo
bez głodowania,

i jednocześnie chudnąć -
- nie zwlekaj i skorzystaj z oferty,
jaką mam dla Ciebie!

 


Poza tym, możesz wybrać jedną z dwóch opcji współpracy...

 

 

 

 

        Czym jest oferta Wirtualny Dietetyk?

 

 

Po podjęciu decyzji o współpracy, kontakt nasz odbywał się będzie drogą elektroniczną. Jedyna różnica między taką formą współpracy, a osobistymi spotkaniami jest taka, że nie widzimy się twarzą w twarz. Wszystko inne jest realizowane tak samo, jak przy spotkaniach na miejscu w Poradni.

 

Niewątpliwym plusem korzystania z oferty WD jest to, że możesz być ze mną w kontakcie na bieżąco, przez okres 3 miesięcy. Tyle czasu jest na ogół potrzebne, aby wejść w nowy styl żywieniowy i się z nim zaprzyjaźnić :-)
Po tym okresie większość osób jest w stanie radzić sobie już sam, bez mojej pomocy.

 

 

 Co mogę zagwarantować Tobie po zdecydowaniu się na 

 współpracę w ramach Wirtualnego Dietetyka?

 

 

  - zdrowy jadłospis bez głodowania, opracowany indywidualnie dla Ciebie

  - brak skutków ubocznych

  - możliwość, a nawet konieczność jedzenia ulubionych produktów i potraw

  - więcej energii do działania

  - plan żywieniowy będzie uwzględniał Twój styl życia, preferencje kulinarne, aktywność fizyczną i 
    zawodową, stan zdrowia i wiele innych aspektów

  - nie namawiam, ani nie zachęcam do kupowania jakichkolwiek medykamentów!

  - poznasz również prawdę o wielu produktach, o których myslałeś, że są zdrowe, a wcale takimi nie są

 

 

Mimo to...

 

Poprzez liczne doświadczenia i obserwacje w trakcie ponad 10 lat mojej pracy, zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich osób powyższe założenia zdadzą egzamin. Dlaczego?

Jest sporo kobiet, których problem leży w nieumiejętności trzymania się z góry ustalonego i narzuconego planu. Wielu moich klientów na pierwszej wizycie mówiło, że ma za sobą co najmniej kilka diet, w których konieczne było ścisłe przestrzeganie jadłospisu. To nie było dla nich łatwe i w efekcie wcale nie trzymali się zasad.

Pytali mnie, czy istnieje jakiś inny sposób dla takiej właśnie grupy osób, które nie potrafią iść zgodnie z jadłospisem.

Pewnie, że istnieje! I powiem więcej, jest on skuteczniejszy, niż trzymanie się sztywno planu żywieniowego.

 
Tym sposobem jest praca metodą Małych Kroków. Na czym ona polega?

 

Kiedy zdecydujesz się na współpracę w ramach WD, możesz zdecydować, czy będziesz trzymać się naszego planu żywieniowego, czy wolisz dochodzić do optymalnego i zdrowego żywienia dzięki małym kroczkom…

 

 

Metoda polega na tym, że co jakiś czas (wspólnie ustalimy sobie, jak długi będzie to okres), wprowadzimy do Twojego stylu życia jedną rzecz – jedną zasadę. I tylko na niej się skupisz.

Nie wdrażasz do swojego żywienia nic nowego we własnym zakresie, na własną rękę. To pozwoli na zakorzenienie się danego nawyku na stałe. Po tym czasie zweryfikujemy postępy i uzgodnimy kolejną zasadę. I tak dotąd, aż dojdziesz do optymalnego żywienia. 

 

To bardzo prosta i skuteczna metoda, gdyż widzę, jakie efekty daje w porównaniu ze standardowym stylem współpracy.

 

Tak więc, przy metodzie Małych Kroków efekty są tak samo zauważalne, jak przy ustalonym planie żywieniowym. Różnica polega na sposobie dochodzenia do wymarzonej sylwetki i do osiągnięcia dobrego samopoczucia/ zdrowia. Każdy z nas jest inna, stąd daję Tobie prawo wyboru metody, jaka będzie dla Ciebie bardziej przyjemna i efektywna.

 

 

 

    Jakie warunki musisz spełnić, aby móc skorzystać z  

    indywidualnego planu żywieniowego?

 

 

  Tak. Są pewne wymagania z mojej strony. Istnieją bowiem 3 wytyczne, które zawsze biorę pod uwagę podczas pierwszego kontaktu z klientką.

 

  Niewątpliwie ważnym elementem dobrej współpracy jest wzajemne zaufanie. I to jest element niezbędny, abyś mogła osiągnąć  jak największe

  korzyści. Dlatego, ja ufam Tobie, a Ty ufasz mi.

 

 

  Drugim kluczowym warunkiem skorzystania z oferty WD jest ZANIECHANIE wszelkich irracjonalnych

  praktyk, tj. wracanie do diet-cud, łykanie jakichkolwiek tabletek czy innych preparatów oraz ZANIECHANIE ciągłego ważenia się w celu

  sprawdzenia, czy już ubyło Ci parę deko...(to ostatnie zagadnienie wyjaśnię Ci bardziej szczegółowo podczas naszych wstępnych założeń).

 

  Trzecia (ostatnia) istotna sprawa, której wymagam, to informowanie mnie w sposób otwarty i szczery o swoich potrzebach, oczekiwaniach,  

  wątpliwościach w trakcie trwania naszej współpracy. To niezwykle ważne, abyś umiał wyrażać swoje odczucia.

 

 

  I te 3 warunki są konieczne, abym mogła pomóc Tobie w sposób profesjonalny. Jeśli już teraz wiesz, że nie będziesz w stanie  

  któregoś z nich spełnić - nasza współpraca będzie niemożliwa.

 

 

 

         Jaki jest koszt współpracy w ramach Wirtualnego Dietetyka? 

 

 


Całkowity jednorazowy koszt współpracy to 200zł.
Żadnych dodatkowych kosztów i
żadnych "niezbędnych" suplementów, które "koniecznie powinieneś" kupić!

 

 


 

     Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

 

 

- zanim dokonasz zakupu, napisz do mnie maila (ewelina@epicentrumzdrowia.pl)

- po zaksięgowaniu przelewu, otrzymasz ode mnie ankietę z wywiadem żywieniowym do wypełnienia

- po analizie ankiety, zadam Ci ewentualne pytania dodatkowe oraz napiszę o moich pierwszych sugestiach, wnioskach, wskazówkach

- po naszych ostatecznych ustaleniach, zabiorę się do opracowania jadłospisu dostosowanego do Twojego trybu życia (uwzględniał on będzie Twoje preferencje kulinarne, aktywność fizyczną, rodzaj wykonywanej pracy, ewentualne schorzenia, potrzeby oraz założone cele).

- w trakcie trwania programu, jadłospis będzie modyfikowany zależnie od Twoich potrzeb (przy metodzie Małych Kroków wprowadzamy kolejne zasady)

- otrzymasz ciekawe artykuły, które wzmocnią Twą motywację

- zaproponuję Tobie godną przeczytania lekturę poruszającą tematykę zdrowia, żywienia

- przez cały ten czas służę Ci radą, a także możesz liczyć na moje wsparcie

- Jeśli wybierzesz pracę metodą Małych Kroków, nie będziemy pracowali na konkretnym jadłospisie, lecz po wypełnieniu ankiety przejdziemy do ustaleń poszczególnych zasad do wdrożenia

 

 

      Oto kilka listów od moich klientów, którzy współpracowali ze mną

      w ramach WD:

 

 

Dziękuję Ci Ewelino za pomoc. Cieszę się że zdecydowałam się na współpracę bo sama bym na pewno nie wzięła się w garść. Teraz wiem, że jem zdrowo i nie mam problemów z podjadaniem. Nie mam takiego parcia na słodycze jak dawniej, to dla mnie wielki sukces. No i trwała utrata tych 12 zbędnych kilogramów :)) Raz jeszcze wielkie dzięki!!!

Anna S.

 

Wiem, że byłam cięzkim przypadkiem zresztą informowałam Cię już na wstępie naszego kontaktu... jednakTy poradziłaś sobie ze mną, czego Ci gratuluję. Jak już Ci kiedyś pisałam, byłam wczesniej u 3 dietetyczek, ale żadna nie umiała mnie rozgryźć i nie uzyskałam potrezbnej mi pomocy. Tym razem było inaczej, zrzuciłam to co miałam do zrzucenia, a w co nie wierzyłam. Będę Cię polecać znajomym, bo uważam że jesteś świetna specjalistką. Znaz się na swojej robocie i tyle w temacie!

Dominika Ch.

 

Dziękuję ślicznie! Miałam ogromne szczęście, że zdecydowałam się napisać do Ciebie rok temu! To jedna z lepszych decyzji jakich dokonałam. Pogodziłam się już z tym, że aby schudnąć trwale i zdrowo, muszę chudnąć powoli... Dodatkowo uczę się cierpliwości w kuchni,a mój narzeczony chodzi zachwycony, bo codziennie ma pyszny obiadek. (Narzekał tylko na brak skwareczek na pierogach, hehe, więc mu je obiecałam'za 10 kilo' )...Może jest jakieś forum na którym mogłabym Cię zachwalić.. wiesz może? :)

Michalina Z. 

 

Nie wiem, co robią inne Panie, gdy już osiągają swój cel ale zapewne Ci gorąco dziękują:) Ja też jestem na tym etapie, gdzie przy spotkaniu najprawdopodobniej rzuciłabym Ci się na szyję:) Może nie pamiętasz ale przyszłam do Ciebie z problemem, gdzie miałam za dużo ciała by zostać mamą... I teraz jestem w 16tygodniu ciąży i jestem dumna z każdego nowo nabytego kilograma:) Powtórzę się bo już pisałam jak bardzo cieszę się, że do Ciebie trafiłam ale ja naprawdę się cieszę:) Póki co nie stosuje jadłospisu, gdyż jest bardzo mało potraw, które jem... staram się trzymać zasad, których mnie nauczyłaś ale różnie to bywa:) Zapewne już w kwietniu znowu wejdę na jadłospis od Ciebie i będę się bardzo pilnować, żeby nie narobić dzidziusiowi wstydu za pulchną mamę:) Serdecznie Cię pozdrawiam i dziękuję za pomoc:)

Paulina P. 

 

Jestem Ci ogromnie wdzięczna za współprace. Dobrze że posłuchalam Twoich sugestii i wybrałam małe kroczki. Nie sadziłam że jest to tak przyjemny sposob wchodzenia w nowe życie. Byc moze jadlospis tez by sie sprawdził ale to jest w sumie dla dziewczyn ktore lubia miec narzucony jakis plan.I sie go trzymaja. Znam takie osoby. ja jak widac do nich chyba nie naleze.... aczkolwiek nie ma tego zlego, bo skoro zmienilam nawyki zywieniowe inną drogą to tez dobrze co nie?

Dziekuje raz jeszcze za efekty-w tej chwili po 3 miesiacach juz waze 66,5kilo, jak pamietasz startowalysmy z waga 74,1. To dla mnie wielki sukces bo nigdy tyle nie schudlam gdy sie nie glodzilam. Ale po glodowce wiadomo jak jest.... wielkie obzarstwo, do zoladka leci co popadnie i efekt joja. Nigdy wiecej!!!

Teresa M.

 

Więcej opinii o mojej pracy znajdziesz na profilu Znany Lekarz: https://www.znanylekarz.pl/ewelina-wieczorek/dietetyk/szczecinek

ZAPRASZAM CIĘ SERDECZNIE DO KONTAKTU I WSPÓŁPRACY: ewelina@epicentrumzdrowia.pl

 

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.